רצינו קצת להשוויץ

זה מה שמספרים עלינו

אהבה..... כל כך הרבה אהבה..... רוצים להודות במיוחד על שנה מאתגרת- שנת הקורונה שבה לא הפתעת אותנו כשהצלחת שוב להמשיך בדרכך המיוחדת, למרות כל הקשיים. הילדים יוצאים כל יום מהבית לסטודיו, עם חיוך ענק, וחוזרים עם חיוך גדול עוד יותר. בסטודיו פוגשים הילדים מורים מקצועיים, חדורי מוטיבציה ואנרגיות שעושים רבות להצלחתם . אנחנו כהורים, שמחים לגלות שב my dance הצלחת הילדים אינה הכשרון והגמישות המרביים, אלא , אהבת הריקוד, התנועה והשאיפה להגיע עם כל ילד וילדה למיצוי היכולת הטבעית הטמונה בהם. מצליחים להביא עם הריקוד אמירה חינוכית וערכית בשילוב אכפתיות, דאגה ושימת לב לפרטים קטנים כגדולים. תחושה של השקעה רבה ואמונה שמצליחים להחדיר בכל אחד ואחת מהתלמידים יחד עם הצבת גבולות וחיבוק.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
גלי שלוש
אמא של שיר, זיו ואביב
אומרים שמשפחה לא בוחרים, אבל כשמגיעים לסטודיו My Dance מבינים שמשפחה כן אפשר לבחור. משפחת My Dance זאת המשפחה הגדולה והחמה ביותר שזכיתי להכיר ולהיות חלק ממנה. במשך 11 שנים My Dance הוא מקום המקלט שלי שבו אני יכולה להשתחרר ולבטא את עצמי כמו שאני לא מצליחה באף מקום אחר. זה המקום שבו אני מרגישה הכי בטוחה ואני יודעת שמהרגע שאני נכנסת אליו יש סביבי רק אהבה ותמיכה בזכות המורים המדהימים לכל סגנון אפשרי והבנות (וכבמובן הבנים) שנכנסים לכל אחד ללב. ‏ My Dance זה הבית שלי ושל כל רקדני בת חפר והסביבה.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
עידן טננבוים
תלמידה ב My Dance
הסטודיו היה בשבילי בית והמקום שהרגשתי בו הכי בנוח להשתחרר, לרקוד ולהגשים את החלום בכל שיעור מחדש. ההנהלה והמורים מעולים, מוכשרים ומקצועיים. ממליצה בחום⁦❤️
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
הדר לוי
בוגרת My Dance
ביתי בת ה 14 רוקדת ב my dance (בעבר "מוזה") מזה 11 שנים, מאז הייתה בת 3. לאורך השנים רכשה מיומנויות בסגנונות ריקוד שונים והתפתחה מאוד בתחום הריקוד. מופע סוף שנה מ ע ל ף וברמה גבוהה. ממליצה מכל ה❤ על סטודיו איכותי, מגוון וסופר מקצועי. מורים מהשורה הראשונה, תחת ניהולה הקפדני של שירה כץ.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
ורד דרור
אמא של יהלי (14)
בית ספר למחול my dance בת חפר... איך אפשר לתאר חוויות של מעל 10 שנים בכמה שורות.... שלושת בנותיי רקדו ועדיין רוקדות בבית הספר למחול, ובעיני זו זכות גדולה! ורווח עצום. הכל מתחיל בשגרת היום יום שבה הילדות מגיעות מבית הספר ומתארגנות לחוג שבו הן פוגשות חברות, לומדות אצל מיטב המורים בארץ!!! שומרות על נפש בריאה בגוף בריא🌸 דרך לילה לבן שכולו ריקודים, וכיף. השתתפות מעוררת גאווה בטקסים משמעותיים של קהילת בת חפר ( טקס יום השואה, טקס יום הזיכרון). טיול לאילת שנותן לרקדנים מלא עצמאות ופגישה עם מיטב רקדנים מהעולם כולו. והדובדבן שבקצפת מופע הסיום בסוף שנה בו הרקדנים עומדים על הבמה, מול קהל לא קטן, עם תלבושות מושקעות - חוויה מעצימה ומגבשת לרקדנים ומרגשת ממש למשפחות! בבית הספר למחול הרקדנים חווים אהבה והכלה ומנגד קשיחות ומשמעת ברזל. תחרותיות לצד פרגון הדדי וחברות. הצלחות וגם אכזבות .. עמידה בזמנים לצד freestyle בריקוד .. וכמובן שאיפה למצוינות 🏆 אין ספק שכל זה תרם ותורם לעיצוב האישיות של בנותיי ועל כך אני מאושרת ❤️
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
קרן אוחנה
אמא של עמית ( בת 20 ) נועה ( בת 14 ) ויהלי ( בת 9 ) .
מבחינתי זהו בית הספר לריקודים הכי מדהים שיש. רשמתי את הבת שלי סופיה לשיעור הראשון שלה כשהייתה בת תשע ומאז היא לא הפסיקה לרקוד. סופיה רקדה כל יום בשבוע אחרי בית ספר עד גיוסה לצבא. המורים למחול היו מצוינים וזה היה נפלא לצפות בהתפתחותם של כל התלמידים כשהם הפכו לרקדנים אמיתיים! המחול נתן להם כל כך הרבה משמעות ואני משוכנעת שדרך המחול גורמת להצטיין גם בבית הספר ונותנת יסודות בריאים לילדים שיוכלו להצטיין בכל דבר שיעסקו בו בעתיד.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
ליסה אהרונסון
אמא של סופיה (בוגרת My dance)