רצינו קצת להשוויץ

זה מה שמספרים עלינו

איזה סטודיו אליפות של MY DANCE!!!💪 צוות מדהים ומקצועי בהובלתה של האחת והיחידה שירה כץ! הלמידה שלנו בסטודיו החלה בגיל 5 ואנו נכנסות לשנה השמינית. לראות את ההתפתחות העצומה אי אפשר לתאר במילים, צריך להיות חלק מזה ולראות מקרוב. ההתמדה מצד הסטודיו לתכנים מעשירים הינה חלק בלתי נפרד מהתפתחותם של הרקדנים, אז אם אתם רוצים להיות חלק מהצלחה זו ולחוות משהו יוצא דופן עם סיפוק אדיר אז סטודיו MY DANCE יודע לתת את הכלים, לכו על זה בלי לחשוב פעמיים! שולי נונו בת חפר💕
סטודיו למחול בת חפר | ממליצים
שולי נונו
אמא של שיר
עלמה רוקדת בסטודיו My Dance מאז שהיא זוכרת את עצמה, ומהרגע הראשון זה היה ברור שהסטודיו יהפוך לבית השני שלה. ואכן, עם כל שנה שעוברת הסטודיו תופס מקום יותר ויותר חשוב בחייה. הילדה שכבר הפכה לנערה, חיה ונושמת ריקוד ויונקת כל רגע ורגע עם המורות והמורים המופלאים שבסטודיו. הצוות הנהדר מטפח אצלה את יכולות התנועה הטכניות, אך גם, ולא פחות חשוב, מזין אותה ביכולות רכות של אחריות, התמדה, התמודדות, עבודת צוות וכבוד לאחר שכל כך נדיר כבר למצוא ולשמר בימינו. עלמה מתפתחת כל הזמן ומגיעה להישגים מרשימים בזכות עצמה, אך ללא המסגרת התומכת והסופר מקצועית בה היא לומדת זה לא היה קורה. איזו מתנה קיבלנו לגור ביישוב בו יש סטודיו למחול בכזו רמה גבוהה ולא מתפשרת. זכינו big time 🤍
סטודיו למחול בת חפר | ממליצים
אור אלון
אמא של עלמה
אהבה..... כל כך הרבה אהבה..... רוצים להודות במיוחד על שנה מאתגרת- שנת הקורונה שבה לא הפתעת אותנו כשהצלחת שוב להמשיך בדרכך המיוחדת, למרות כל הקשיים. הילדים יוצאים כל יום מהבית לסטודיו, עם חיוך ענק, וחוזרים עם חיוך גדול עוד יותר. בסטודיו פוגשים הילדים מורים מקצועיים, חדורי מוטיבציה ואנרגיות שעושים רבות להצלחתם . אנחנו כהורים, שמחים לגלות שב my dance הצלחת הילדים אינה הכשרון והגמישות המרביים, אלא , אהבת הריקוד, התנועה והשאיפה להגיע עם כל ילד וילדה למיצוי היכולת הטבעית הטמונה בהם. מצליחים להביא עם הריקוד אמירה חינוכית וערכית בשילוב אכפתיות, דאגה ושימת לב לפרטים קטנים כגדולים. תחושה של השקעה רבה ואמונה שמצליחים להחדיר בכל אחד ואחת מהתלמידים יחד עם הצבת גבולות וחיבוק.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
גלי שלוש
אמא של שיר, זיו ואביב
אומרים שמשפחה לא בוחרים, אבל כשמגיעים לסטודיו My Dance מבינים שמשפחה כן אפשר לבחור. משפחת My Dance זאת המשפחה הגדולה והחמה ביותר שזכיתי להכיר ולהיות חלק ממנה. במשך 11 שנים My Dance הוא מקום המקלט שלי שבו אני יכולה להשתחרר ולבטא את עצמי כמו שאני לא מצליחה באף מקום אחר. זה המקום שבו אני מרגישה הכי בטוחה ואני יודעת שמהרגע שאני נכנסת אליו יש סביבי רק אהבה ותמיכה בזכות המורים המדהימים לכל סגנון אפשרי והבנות (וכבמובן הבנים) שנכנסים לכל אחד ללב. ‏ My Dance זה הבית שלי ושל כל רקדני בת חפר והסביבה.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
עידן טננבוים
תלמידה ב My Dance
מיכל רוקדת כבר 10 שנים בmy dance, גם שעברנו מבת חפר מיכל לא ויתרה על my dance והיה לנו ולשירה ברור שרק שם היא תמשיך לרקוד. ב-my dance יש מגוון רחב של שיעורים וסגנונות, מורים נפלאים, מקצועיים ומוכשרים, אווירה משפחתית והרבה כייף והנאה. השנה הצטרפה גם יעל אחותה הקטנה של מיכל ל-my dance והריקוד הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלה והיא נהנית מכל רגע.
נורית רוטשטיין
אמא של מיכל ויעל
MY DANCE זה לא עוד מקום , זה לא עוד סטודיו , זה לא עוד בית . זה המקום , הסטודיו ,הבית. מעבר לסגנונות ריקוד מלמדים שם התמדה הצלחה ומצויינית . המחנה אימונים באילת, זה מה שכל רקדן מחכה לו . וכמובן היהלום המופע סיום, לפי הפתגם מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו, על אותו משקל , מי שלא ראה מופע של MY DANCE לא ראה מופע מימיו . לזה מחכים כל ההורים מתחילת שנה.
כפיר קריספין
אבא של טליה
מיי דאנס זו משפחה וזה ה DNA שמובילה שירה כמפעל חיים לכל דבר בתשוקה, מקצועיות ואהבה. ישנה התאמה לכל אחת ואחד בהתאם ליכולות ולקצב ההתקדמות כתפיסה שכולם יכולים לרקוד ולזוז בהנאה בקצב שלהם כשהסטודיו וצוותו מספקים מעטפת של תמיכת אמת בנגיעה אישית. אלעד בני רוקד, לומד ובעיקר נהנה בסטודיו בדרכו לשנתו השלישית בשלל המקצועות ומהרגע הראשון שכף רגלו דרכה ב My Dance, החיבור היה מידי. בהערצה והצלחה להמשך.
אורן ירון
אבא של אלעד
ממליצה בחום ומכל הלב על ביה״ס my dance ללימודי המחול. ביתי בת ה-15 רוקדת מגיל צעיר כמעט את כל הסגנונות המגוונים .ממחול קלאסי, מודרני, רפרטואר, היפהופ על כל גווניו ואפילו אקרודאנס. זהו ביתה השני, ולפעמים מעבירה בו יותר שעות מבביתה הראשון. מעבר לטכניקה, ויכולות גופניות מרשימות, היא למדה משמעת מה היא, חברות,נתינה, עזרה, פירגון עבודת צוות ועבודה בקבוצה. המורים והמורות הכי מקצועיים ומן השורה הראשונה בתחום ,שלא שוכחים קודם כל להשריש ערכים חשובים עוד לפני הקניית צעדי המחול. בכפיפה לאלה בסוף השנה מופע המחול מרהיב ביופיו וברמה גבוהה ביותר. עדי חיה ונושמת את צעדי הריקוד בסטודיו יום יום אחרי שעות ביה״ס ואנחנו נהנים איתה מהדרך ומהתוצרים.
טל כהן
אמא של עדי
הסטודיו היה בשבילי בית והמקום שהרגשתי בו הכי בנוח להשתחרר, לרקוד ולהגשים את החלום בכל שיעור מחדש. ההנהלה והמורים מעולים, מוכשרים ומקצועיים. ממליצה בחום⁦❤️
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
הדר לוי
בוגרת My Dance
ביתי בת ה 14 רוקדת ב my dance מזה 11 שנים, מאז הייתה בת 3. לאורך השנים רכשה מיומנויות בסגנונות ריקוד שונים והתפתחה מאוד בתחום הריקוד. מופע סוף שנה מ ע ל ף וברמה גבוהה. ממליצה מכל ה❤ על סטודיו איכותי, מגוון וסופר מקצועי. מורים מהשורה הראשונה, תחת ניהולה הקפדני של שירה כץ.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
ורד דרור
אמא של יהלי (14)
בית ספר למחול my dance בת חפר... איך אפשר לתאר חוויות של מעל 10 שנים בכמה שורות.... שלושת בנותיי רקדו ועדיין רוקדות בבית הספר למחול, ובעיני זו זכות גדולה! ורווח עצום. הכל מתחיל בשגרת היום יום שבה הילדות מגיעות מבית הספר ומתארגנות לחוג שבו הן פוגשות חברות, לומדות אצל מיטב המורים בארץ!!! שומרות על נפש בריאה בגוף בריא🌸 דרך לילה לבן שכולו ריקודים, וכיף. השתתפות מעוררת גאווה בטקסים משמעותיים של קהילת בת חפר ( טקס יום השואה, טקס יום הזיכרון). טיול לאילת שנותן לרקדנים מלא עצמאות ופגישה עם מיטב רקדנים מהעולם כולו. והדובדבן שבקצפת מופע הסיום בסוף שנה בו הרקדנים עומדים על הבמה, מול קהל לא קטן, עם תלבושות מושקעות - חוויה מעצימה ומגבשת לרקדנים ומרגשת ממש למשפחות! בבית הספר למחול הרקדנים חווים אהבה והכלה ומנגד קשיחות ומשמעת ברזל. תחרותיות לצד פרגון הדדי וחברות. הצלחות וגם אכזבות .. עמידה בזמנים לצד freestyle בריקוד .. וכמובן שאיפה למצוינות 🏆 אין ספק שכל זה תרם ותורם לעיצוב האישיות של בנותיי ועל כך אני מאושרת ❤️
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
קרן אוחנה
אמא של עמית, נועה ויהלי
מבחינתי זהו בית הספר לריקודים הכי מדהים שיש. רשמתי את הבת שלי סופיה לשיעור הראשון שלה כשהייתה בת תשע ומאז היא לא הפסיקה לרקוד. סופיה רקדה כל יום בשבוע אחרי בית ספר עד גיוסה לצבא. המורים למחול היו מצוינים וזה היה נפלא לצפות בהתפתחותם של כל התלמידים כשהם הפכו לרקדנים אמיתיים! המחול נתן להם כל כך הרבה משמעות ואני משוכנעת שדרך המחול גורמת להצטיין גם בבית הספר ונותנת יסודות בריאים לילדים שיוכלו להצטיין בכל דבר שיעסקו בו בעתיד.
סטודיו למחול בת חפר | ממליצה
ליסה אהרונסון
אמא של סופיה (בוגרת My dance)